PA Pipe Machine
PA Pipe Machine
Produkta detaļas

Kaide mašīnas ir viens no labi zināms PA cauruļu mašīnu ražotājiem Ķīnā, un jums ir noteikti vērts ņemot vienu. Laipni lūgti vairumtirdzniecības PA11 cauruļu ražošanas līnijām, PA cauruli mašīna, PA cauruļu ekstrūzijas līnijas, PA EVOH auto caurule mašīna, PA cauruli no mūsu fabrikas pieņemšanas mašīna par konkurētspējīgu cenu.

PA neilona caurule līniju pieņem augstu efektīvs PA presēt, kura struktūra ir īpaši paredzēti PA materiālu darbības. Tas var izspiestu PA11 PA12 neilona materiāla ar augstu darba efektivitāti un stabilitāti.


Line modelis

Skrūvju diametrs

G/D

ProductionScope

Ražošanas ātrumu

NominalPower

SJPA-65

Ф65/45 / 30mm

28/28/25:1

Ф6 - 14mm

50m/min

199KW

SJPA 45

Ф45/45 / 30mm

28/28/25:1

Ф6 - 14mm

25m/min

101KW


● Gravimeter sistēma

Augsts precīzi Gravimeter kontroles sistēmas tiek lietots šajā rindā PA cauruļu ražošana

◎It izmanto mērīšanai, andamp; precīzi un aprēķināšanā cauruļu svara mērītāju un savu produkciju realizēt cauruļu svaru noturības ekstrūzijas kontroli.

◎The šīs sistēmas piemērošana var saīsinātu ieslēgšanas laiku, uzlabot ražotās cauruļu kvalitāti un saglabāt izejvielu.

● Die galvu

◎Multi slānis Co ekstrūzijas mirst galvu ražo augstas precīzu CNC mašīnām.

◎High precizitātes kontrole un ekstrūzijas sasniegts, nodrošinot katra slāņa lielumu kompozīta caurule pilnībā atbilst izstrādātas prasības.

● Augsta precīza kontroles sistēma

Daudzslāņu caurules PA ir ar vienādu kompozīts, uzticamu galvojumu un spilgti izskatu.

● PLC kontroles sistēma

◎New paaudzes Siemens PLC programmējamas datora kontroles sistēmas tiek pieņemta šī PA cauruļu izgatavošanas iekārtas, nodrošinot tās lielu ātrumu sinhrono kontroles un stabilu andamp; drošu darbību.

● Ražošanas līnijas sērijas:

◎Single slānis PA cauruļvadu līniju, trīsslāņu kompozītu neilona sakausējuma cauruļu līniju un piecu slāņu EVOH/PA skābekļa barjeru kompozīta caurule līniju.
Izmeklēšana