PVC Steel Wire Pipe Machine
PVC Steel Wire Pipe Machine
Produkta detaļas

Kaide mašīnas ir viens no labi zināms pvc tērauda stieples cauruļu mašīnu ražotājiem Ķīnā, un jums ir noteikti vērts ņemot vienu. Laipni lūgti pvc tērauda caurules mašīnu vairumtirdzniecība pvc cauruļu līnijām, konkurētspējīgu cenu no mūsu fabrikas.

PVC tērauda stiepļu pastiprinātas šļūtene ražošanas līnija ir piemērotas PVC spirāli tērauda stiepļu pastiprinātas šļūtene ražot, to veido viens presēt, spirālveida tērauda stieple veido vienību, dzesēšanas flume, lomā pie vienības un taurētājs.Line modelis

ExtruderModel

ProductionScope

ProductionSpeed

Izvades

Nominālā jauda

GR-63

SJ-65/25

Ф20 - 63mm

2-10m/min

90kg/h

55KW

GR-160

SJ-90/25

Ф75 - 160mm

2-6m/min

240kg/h

80KW


◎The PVC tērauda stiepļu pastiprinātas šļūtene ir tā priekšrocība, spiedienu un koroziju pretestību, negatīvo spiedienu un lieces pretestība. Tas tiek izmantots, lai sniegtu gāzes, šķidruma un pulvera materiālu. To plaši izmanto rūpniecības, lauksaimniecības, arhitektūra, ūdens saudzēšana apūdeņošanas un putekļu savācējs, utt.

◎PVC šļūtenes ražošanas līniju pieņem ātrgaitas un efektīvu presēt, Plastificējo kvalitātes nodrošināšanas produkciju.

◎Special paredzēts tērauda stieples uztīšanas mašīnas var sasniegt tinumu ātrgaitas satiksmei, pat likvidāciju ilgāku nepārtrauktu ražošanas laika un telpas.

◎Special paredzēts pārklājums tipa mirst galvu var ražot augstas kvalitātes šļūtene ar augstu pārredzamības un pat sadales vadu.

◎The šļūtenes ražošanas līniju pieņem importētās elektrības elementi stabilu un drošu darbību.

Visas pogas ir humanizēts dizains, viegli operācijai.

Izmeklēšana