PP Slient Pipe Machine
PP Slient Pipe Machine
Produkta detaļas

Kaide mašīnas ir viens no labi zināms PP slient cauruļu mašīnu ražotājiem Ķīnā, un jums ir noteikti vērts ņemot vienu. Laipni lūgti vairumtirdzniecības PP kluss cauruļu mašīna, izslēgtu PP cauruļu līnijām, PP caurules mašīna, PP caurules Ekstrūderis, PP caurules iekārtas konkurētspējīgu cenu no mūsu fabrikas.

PP super kluss drenāžas cauruļu līnijas pieņem īpašu izstrādāta augstā efektīvu presēt viscoelastic skaņu absorbējošu PP materiāla efektīvi nodrošināt ekstrūzijas un uzlabot presēt darbmūžu.


Line modelis

ScrewDiameter

G/D

Ražošanas darbības joma

ProductionSpeed

NominalPower

SJ-65

Ф65 / 50mm

33/33:1

Ф50 - 110mm

280kg/h

128KW

SJ-80

Ф80 / 65mm

33/33:1

Ф50 - 200mm

450kg/h

187KW


● Co ekstrūzijas Die galvu

◎Special paredzēts regulējams Co ekstrūzijas mirst vadītājs šajā PP izslēgt cauruļu līnijas ir mūsu unikālā patentēto produktu. To varētu ātri nodrošināt pat saliktus trīs slāņu plastmasas un iegūt ideālu biezumu, nav nepieciešams pielāgot presēt ātrumu.

● Ražo caurules

◎The trokšņa samazināšana šī caurule ir labāka nekā čuguna caurules, pat pašreizējā tirgū dominēja UPVC drenāžas cauruli. Iekštelpu ūdens pilināmā troksnis ir mazāka par 45dB.

◎It arī ir iekļautas šādas priekšrocības, piemēram, augsta izturība pret lieces noguruma izturība, augstas temperatūras deformācijas pretestību, pretestību novecošanās un citu unikālu veiktspēju,

◎Being plaši izmanto pie biroju ēkas, skolas, viesnīcas, daudzstāvu dzīvojamām ēkām, slimnīcās, pansionātos, drenāžas augsttemperatūras notekūdeņu spa un pirts vietās utt.

● PLC kontroles sistēma

◎The PP soundproof drainpipe, padarot līniju pieņem jaunās paaudzes Siemens PLC programmējamas datoru kontroles sistēmu, kas varētu nodrošināt visa līnija ātrgaitas Sinhronā kontroli un tās stabili andamp; drošu darbību.

Izmeklēšana