Ķīna poliuretāna putošanas izolācijas cauruļu mašīna pārdošanā
Ķīna poliuretāna putošanas izolācijas cauruļu mašīna pārdošanā
Produkta detaļas

Poliuretāna putošanas izolācijas cauruļu ražošanas līnija


Šī poliuretāna siltuma saglabāšanas cauruļu ražošana ir viena posma procesa tehnoloģija, ko pētīja KAIDE R & D komanda, ir pārvarējušas daudzas grūtības. Šī līnija galvenokārt paredzēta PE siltuma saglabāšanas cauruļu ražošanai, ko plaši pielieto naftas, ķīmisko vielu, centralizētās apkures sistēmas, pašvaldības inženierijas uc jomā.

  Ekstrūderis

Šī poliuretāna putošanas cauruļu izgatavošanas mašīna pieņem īpašu skrūvi un mucu, ar augstu efektivitāti, nodrošinot stabilu un augstas līnijas ātrumu; Stingrs poliuretāna slānis tiek tieši ievadīts kamerā starp iekšējo cauruli un ārējo aizsargājošo HDPE slāni, ar putošanas mašīnu, izmantojot poliuretāna putu plastmasas šķidrumu, ko sauc par " cauruļu putu veidošanas tehnoloģiju " .

  Die vadītājs

Foaming caurules izgatavošanas mašīnā tiek izmantota speciāli izstrādāta kompozītmateriāla blīvējuma galviņa, kas nodrošina liela ātruma presēšanu un izgatavoto cauruļu kvalitāti.


  PLC sistēma

  Ražošanas līnija, lai izveidotu poliuretāna putojošo pārklājumu, izmantotu jaunās paaudzes Siemens PLC kontroles sistēmu.

Pieņemot daudzpunktu slēgtas cilpas vadības sistēmu, nodrošinot ātru sinhrono vadību un uzticamu darbību.

Tas var realizēt tālvadības funkciju ārzemju klientam.


  Polyurethane Pipe priekšrocības

  Caurules ilgais kalpošanas laiks, pateicoties poliuretāna materiālu īpašībām, lielā mērā samazina karstā ūdens cauruļvada nomaiņas remonta un uzturēšanas izmaksas.

stingra poliuretāna blīvums ir 60kg / m³ -80kg / m³ , pilnībā aizpildiet iekšējās plastmasas caurules un ārējā HDPE aizsargkārta, ar pietiekamu stiprības pakāpi, lai izveidotu šos trīs slāņus: iekšējā plastmasas caurule, poliuretāna putošanas slānis , Ārējais aizsardzības HDPE slānis neatņemama, tā īpašums ir daudz labāks nekā parastā PO caurule.

  Lieliska siltuma saglabāšanas efektivitāte, tās siltuma zudumi ir tikai 5% no parastās plastmasas caurules, kas var ietaupīt lielu enerģiju lietošanas laikā.

bieža cauruļu specifikācija

Specifikācija

ID / OD (mm)

Iekšējā caurule (mm)

Outer HDPE Caurules (mm)

Poliuretāns

Biezums mm)

50 * 75

50 (mm)

75 (mm)

12,5 (mm)

50 * 90

50 (mm)

90 (mm)

20 (mm)

63 * 90

63 (mm)

90 (mm)

13,5 (mm)

63 * 110

63 (mm)

110 (mm)

23,5 (mm)

75 * 110

75 (mm)

110 (mm)

17,5 (mm)

90 * 160

90 (mm)

160 (mm)

35 (mm)

110 * 160

110 (mm)

160 (mm)

25 (mm)

160 * 200

160 (mm)

200 (mm)

20 (mm)


Kaide Machinery ir viens no labi zināmo porcelāna poliuretāna putošanas izolācijas caurules mašīnu pārdošanas ražotājiem Ķīnā, un jūs, protams, ir vērts to vienu. Laipni lūdzam vairumtirdzniecības porcelāna poliuretāna putošanas izolācijas caurule mašīna pārdošanai par konkurētspējīgām cenām no mūsu rūpnīcā.
Izmeklēšana