SGJ-800 Double stacija Coiler Par 5mm-15mm Pipe
SGJ-800 Double stacija Coiler Par 5mm-15mm Pipe
Produkta detaļas

Kaide Mašīnas ir viens no labi zināms SGJ-800 dubultā staciju coiler par 5mm-15mm cauruļu ražotājiem Ķīnā, un jums ir noteikti ir vērts, kam ir viena. Laipni lūdzam vairumtirdzniecības SGJ-800 dubultā staciju coiler par 5mm-15mm caurules konkurētspējīgu cenu no mūsu rūpnīcā.

SGJ-800 Double Station Coiler par 5mm-15mm Pipe

Šī Double Station Coiler ir paredzēta mazāka diametra caurules, piemēram, LDPE ūdens attīrīšanas caurules, sulas salmu Pipe, Medicīnas caurules, PA Nylon caurules, PU caurules, utt


◎ ieviešana šajā Pipe coiler

● Šī Double stacija Pipe Coiler Machine atkarīgā izstrādājusi KAIDE uzņēmums, pieņēma Servo Traverse vienību, lai pārliecinātos, ka pat tad, cauruļu pārvietošanas un gala kārtīgām cauruļu spoles.

● Īpaši piemērots LDPE ūdens purfiying caurules mašīnu (1/4 ', 3/8'), EVOH / PE Dzeramā caurule mašīna, PA Nylone Pipe mašīna, Medical caurule mašīna.

● To var izgatavot ar 4 vai 6 nagiem, arī var tikt desgined kā asi, kura attiecībā uz cauruļu spoles ar rullīti iekšpusē.


● Viegli darboties, ko kontrolē Siemens PLC datoru, sinhronās kontrole ar visu līniju.

● Ar lineālu uz spoles un coiling disks, iekšējais diametrs un platums var asjuted viegli.Lai iegūtu sīkāku informāciju, lūdzu, brīvi sazināties ar mums.


Izmeklēšana