Zemūdens pilienu apūdeņošanas (SDI) cauruļu izgatavošanas mašīna
Zemūdens pilienu apūdeņošanas (SDI) cauruļu izgatavošanas mašīna
Produkta detaļas

Zemes drenāžas apūdeņošanas (SDI) cauruļu izgatavošanas mašīna ir ražot zemūdens pilienu apūdeņošanas caurules ar PC dzīvokļa piltuvju.

Ir daudz priekšrocību zemūdens pilienu apūdeņošanai, ieskaitot visdažādākās apūdeņošanas metodes ūdens izmantošanas efektivitāti.

1) Pētījumi liecina, ka kultūraugi, kas audzēti zem ūdens slāpēšanas apūdeņošanas caurulēm, var samazināt ūdeni līdz 40%, vienlaikus palielinot ražu un kvalitāti salīdzinājumā ar citām apūdeņošanas metodēm.

2) SDI arī viegli pielāgojas mazākiem, neregulāriem laukiem, kurus ir grūti vai neiespējami sajaukt ar citām metodēm.


Iezīmes zemūdens pilināmā apūdeņošanas cauruļu izgatavošanas mašīnā


1) Drozīšu šķirošana, transportēšana, ieklāšanas ierīce

Liels ātrums, stabils un pareizs, ar automātisku nepareizu pilienu noņemšanas ierīci, lai pārliecinātos, ka pilināmība ir 100% kvalitatīva. Tam ir arī pilēšanas iespēja vai iztukšota trauksmes sistēma.


2) Augstas efektivitātes ekstruders, īpašs skrūves un cilindru dizains, lai nodrošinātu stabilu, augstas izejas ekstrūziju.


3) PC Flat Dripper īpaša augstas precizitātes mehāniskā droseļvārstu detektora un štancēšanas ierīce, kas nodrošina cauruļu biezumu aptuveni 1 mm.


4) Ātrgaitas cauruļu likvidācijas mašīna, ņemot vērā cauruļu biezumu un ātrgaitas līniju.


5) Siemens PLC vadības sistēma patiešām realizē sinhrono vadību visā zemūdens pilināmā apūdeņošanas cauruļu izgatavošanas mašīnā, viegli un ērti darbojas.


Zemes slāņa apūdeņošanas caurules paraugs

Lai iegūtu vairāk informācijas, lūdzu, sazinieties ar mums.
                                   

图片关键词

            


Kaide Machinery ir viens no labi pazīstamajiem zemūdens pilienu apūdeņošanas (sdi) cauruļu izgatavošanas mašīnu ražotājiem Ķīnā, un jūs noteikti to ir vērts iegādāties. Laipni lūdzam vairumtirdzniecības zemūdens pilienu apūdeņošanas (Sdi) cauruļu izgatavošanas mašīnas par konkurētspējīgu cenu no mūsu rūpnīcā.
Izmeklēšana