Round pilienu apūdeņošanas Pipe mašīna
Round pilienu apūdeņošanas Pipe mašīna
Produkta detaļas

Kaide Mašīnas ir viens no pazīstamākajiem apaļas pilienveida apūdeņošanas cauruļu mašīnu ražotājiem Ķīnā, un jums ir noteikti ir vērts, kam ir viena. Laipni lūdzam vairumtirdzniecības apaļo pilienveida apūdeņošanas iekārtām, cilindrs pilienveida apūdeņošana cauruļvadiem, pilienveida apūdeņošanas cauruļu ekstrūderiem, pilienveida apūdeņošanas cauruļu augiem pilienu apūdeņošanas šļūtenes tehnikas konkurētspējīgu cenu no mūsu rūpnīcā.

Apaļā Drip irigācijas caurule mašīna, ir neatkarīgi izstrādājusi KAIDE kompānija, ar lielu vislielāko ātrumu un stabilu performance.Have eksportēti uz daudzām valstīm un reģioniem: Ēģipte, Irāna, Saūda Arābija, Morrocco, Kipras, Meksikas, Ukrainas, Krievijas, Korejas, utt ...


Line modelis

Screw diametrs

L / D

Ražošanas apjoms

Ražošanas Speed

Nominālā jauda

SJ-80

Ф80mm

33: 1

Ф8-20mm

60m / min

91KW

SJ-45

Ф45mm

30: 1

Ф8-20mm

20m / min

37kW


● dripper šķirošanas un transportēšanas sistēma

Tas pilienveida apūdeņošanas cauruļvadu pieņēma centrbēdzes skrīninga ierīci drippers skrīnings un secību. Ar zemāk priekšrocības ,:

◎ Augstas precizitātes pārbaudes

◎ dripper identificējot ātruma 400pcs / min

kas nodrošina precīzu dripper piegādi ātrgaitas ražošanas laikā.


Atzīmēšanās sistēma

◎ Apaļā pilienveida apūdeņošanas cauruļvadu pieņēma mehānisku atzīmēšanās režīmā, automātiski izsekojot cauruļu ražošanas ātrumu, garantē precizitāti štancēšanas pozīciju.

◎ 2 vai 4 vai 6 Holes punching

◎ štancēšanas ātrums: 400pcs / min


● Sinhrona kontrole

Sinhronā kontrole tiek realizēta no dripper barošanai, skrīninga un secība, nogādājot & parketa, vilkšanai-off, lai štancēšanas un coiling, kas nodrošina precīzu kontroli un stabilu darbību ātrgaitas ražošanu.

Izmeklēšana