Dzīvoklis pilienu apūdeņošanas Pipe mašīna
Dzīvoklis pilienu apūdeņošanas Pipe mašīna
Produkta detaļas

Kaide Mašīnas ir viens no pazīstamākajiem dzīvoklis pilienveida apūdeņošana caurule mašīnu ražotājiem Ķīnā, un jums ir noteikti ir vērts, kam ir viena. Laipni lūdzam izmeklēšana pilienveida apūdeņošana lente līnijas, pilienveida apūdeņošanas lentes aprīkojumu, plakanas pilienveida apūdeņošanas šļūtenes mašīna, dzīvoklis pilienveida apūdeņošanas cauruļu augiem plakanām dripper apūdeņošanas šļūteņu līnijām par konkurētspējīgu cenu no KAIDE.

Šis dzīvoklis pilienveida apūdeņošanas lente ražošanas līnija ir tālāk izstrādātas un ražotas, optimizējot visu tehnoloģiju tūkstošiem mūsu lielā ātrumā un kompozītmateriālu cauruļu ražošanas līnijas, absorbējot progresīvu tehnoloģiju pasaules klases līmeņa aprīkojumu. Tas ir līderis ar vislielāko ātrumu, pilnībā automatizācija un izcilu stabilitāti.


modelis

presēt

ražošana
ātrums

dripper identificējot
ātrums

Tape biezums
diapazons

Atzīmēšanās
ātrums

nomināls
jauda

KDDG-Ⅱ

SJ-60/36

180m / min

1000-1200pcs / min

0.15-0.6mm

≤900pcs / min

120kW

KDDG-Ⅲ

SJ-60/36

180m / min

1000-1200pcs / min

0.15-0.9mm

≤900pcs / min

125kW

KDDG-Ⅳ

SJ-60/36

180m / min

1000-1300pcs / min

0.15-1.2mm

≤900pcs / min

145kW

Kontroles sistēma


◎ Advanced Siemens PCC kontroles sistēma tika piemērota šajā Flat pilienveida apūdeņošana lentes line.KAIDE ir vienīgais manufactuere Ķīnā, kas bija sekmīgi pieņemt šādu kontroles sistēmu.

◎ Intelligent funkcijas šīs sistēmas, piemēram, visa līnija sinhronizācijas kontroles wihout jebkuru novirzi. Viena pieskāriena ātrums palielinās vai samazinās kontrole, augstas precizitātes temperatūras kontroli utt, var nodrošināt uzticamu un ērtu ekspluatāciju līnijas.


● Gravimeter sistēma

◎ High precīza kontroles sistēma cauruļvadu viena metra svaru tiek piemērota šo dzīvokli pilienveida apūdeņošanai lentes līniju. Šāda ierīce barot materiālus tieši pēc viena metra svaru un līnijas ātruma maiņu; lai iegūtu precīzu gramu svara kontroli ražo caurules. Kas var saīsināt uzsākšanas laiku un ietaupīt izejvielas.

● dripper šķirošanas sistēma

◎ tiek piemēroti visattīstītākajām atklājušas tehnoloģijas, piemēram, nano izmēra lāzera identifikācijas ierīces un dripper anti-virzienā tika noraidīts ierīci, nodrošinot drippers ražošanā esošo 100% kvalificēti.

◎ dripper kārtošana ātrums: 1100pcs / min


● Iemetienu-off mašīna & Atzīmēšanās Machine

◎ divu posmi iemetienā-off mašīna šī pilienveida apūdeņošanas cauruļu mašīna pieņemta servo kontroli, kā arī pulcēšanās izslēgšanas ātrumu var sinhroni regulēt saskaņā ar ražošanas prasībām, ar stabilu un uzticamu vilkšana, zemu trokšņa.

Atzīmēšanās mašīna

Tas pilienveida apūdeņošanas caurule mašīna ir aprīkota ar tiešsaistes akls bedrīšu detektoru sistēma, kad sistēma atpazīst ne-perforētu cauruli, tas būs nogriezts cauruli automātiski, tikmēr mainīt pār coiling darba vietu, un ziņot par notekcauruli apstākļu laikā.


● Automātiska Winding mašīna

◎ Automātiskā tinumu mašīna vada servo motoru un kontrolē SIEMENS PLC sistēmu.

◎ piemērošana servo, kas brauc un spriedze kontroles sistēmu šajā līdzenas pilienveida apūdeņošanas lentes līniju, var nodrošināt augstu sinhronizācijas stāvokli tinumu ātrumu un līnijas ātrumu, padarot aizdusu spoles vēl un glīts.

◎ ražošanas laikā taurētājs var samazināt caurules un mainīt spoles automātiski atkarībā no iestatījuma garumā. Un arī izdrukāt garuma tag katra spole.


KAIDE pilienu apūdeņošanas Pipe mašīna (Round & Flat) .pdf


Izmeklēšana