PE-AL-PE gāzes cauruļu ekstrūzijas līnijas
PE-AL-PE gāzes cauruļu ekstrūzijas līnijas
Produkta detaļas

Kaide Mašīnas ir viens no pazīstamākajiem pe-al-pe gāzes cauruļu ekstrūzijas līnijas ražotājiem Ķīnā, un jums ir noteikti ir vērts, kam ir viena. Laipni lūdzam vairumtirdzniecības pe-al-pe gāzes cauruļu ekstrūzijas līnijas par konkurētspējīgām cenām no mūsu rūpnīcā.


PE-AL-PE gāzes cauruļu ražošanas līnija

High Efektīva Presēt

Šis augstas efektīvs presēt no šīs PE-AL-PE cauruļvadu ir speciāli neatkarīgi designed by KAIDE company.It ietver

○ Inner PE Layer ekstrūzijas,

Inner līmes slāni Extuer,

Outer PE Layer ekstrūzijas,

Outer līmes slāni ekstrūzijas


ultraskaņas metināšanas iekārta

Alumīnija caurule tika noslēgta ar ultraskaņas metināšanas, kas pieņem augstas pazīstamu zīmolu metinātājs, ar pat un spēcīgu metināšanas šuve.


Alumīnija caurules veidojot veidnes

Tehnoloģija tika tālāk izstrādāta, pamatojoties uz sākotnējo ražošanas mašīnas tehnoloģijas.

Alumīnija caurules veidojot veidnes un co-ekstrūzijas die galvu veidnes ir optimizēta un ražots ar importēto augstu precīzi CNC mašīnu, kas ir ievērojami pieauga cauruli veido precizitāti un ražošanas ātrumu.

PLC kontroles sistēma

PE-AL-PE cauruļu ekstrūzijas līnijas pieņem oriģinālais Siemens jauns paaudzes PLC kontroles sistēma ar pilnu krāsu ekrāns, kas nodrošina ātrgaitas sinhrono kontroli un uzticamu darbības no ražošanas līnijas.


Izgatavots PE-AL-PE Gas Pipe

Ar PE AL PE gāzesvadu ir produkts, uzliekot ļoti ātri un ļoti īsā laikā. Tas būs materiāls ar lielāku līdzdalību būvniecībā gāzes sistēmu.

  Iemesls slēpjas:

    Pieņemšana ar gāzes sadales uzņēmumiem

   Kā materiāls, PE-AL-PE caurules ir daudz ekonomiskāks nekā vara, un tas ir gandrīz tāds pats izmaksas cinkota tērauda caurulēm;

   Daudz vieglāk uzstādīt, visa sistēma prasīs 1-2 stundas, lai pabeigtu, nav nepieciešams smago rīku, uzstādīšanas darbinieki var mācīties ātri un taupīt enerģiju;


  elastība   no cauruļu priekšrocība ir tā, NO piederumi, kas nepieciešami katrā izmaiņu virzienu, izvairīties iespēju gāzes noplūde un ietaupītu izmaksas.

  Minimun kalpošanas laiks ir 50 gadi.


PE-AL-PE gāzes Pipe mašīna (marketone@kai-de.com) .pdf
Izmeklēšana