Pārklājās PEX Al PEX cauruļu mašīna
Pārklājās PEX Al PEX cauruļu mašīna
Produkta detaļas

Kaide Mašīnas ir viens no pazīstamākajiem pārklājās Pex al PEX cauruļu mašīnu ražotājiem Ķīnā, un jums ir noteikti ir vērts, kam ir viena. Laipni lūdzam vairumtirdzniecības PEX al PEX cauruļu līnijām, al PEX cauruļu iekārtu, alumīnija PEX cauruļu mašīna, alumium pexb pīpe presēt par konkurētspējīgu cenu no mūsu rūpnīcā.

Šī PEX-AL-PEX Pipe Line, tiek izmantoti, lai ražotu 5 slāņi kompozīta alumīnija un plastmasas cauruļu, PEX materiāliem + Adhesive materiāli + alumīnija materiāla + adhesive materials + PEX materiāli. Šī PEX-al-PEX caurules veida galvenokārt izmanto karstā ūdens transportēšanai, saules enerģijas sistēmas, grīdas apkures sistēmas.


Line modelis

ekstrūzijas modelis

L / D

Ražošanas apjoms

ražošana
ātrums

Nominālā jauda

SJ-45

SJ-45/45/30

30/25/25: 1

Ф16-32mm

12m / min

93kW

SJ-65

SJ- 65/65/30

33/33/25: 1

Ф16-63mm

12m / min

154kW● Augsta Efektīva Presēt

◎ Šis augstas efektīva presēt no šīs Al-plastmasas kompozīta cauruļvadu ir speciāli neatkarīgi designed by KAIDE uzņēmums.

◎ sastāv no:

Inner PEX Layer ekstrūzijas, Inner Līmes Layer Extruer, Ārējais PEX Layer ekstrūzijas, Ārējais Līmes Layer ekstrūzijas.


● Ultraskaņas pārklāšanās welder

◎ Alumīnija caurules veido ultraskaņas pārklājās metināšanas. Tas izmanto augstas kvalitātes un labi zināmo zīmolu metinātājs, ar vēl metināšanas šuves un labas kvalitātes.

      

● Alumīnija caurules veidojot veidnes

◎ Tehnoloģija tika tālāk izstrādāta, pamatojoties uz sākotnējo ražošanas mašīnas tehnoloģijas.

◎ Alumīnija caurules veidojot veidnes un co-ekstrūzijas die galvu veidnes ir optimizēta un ražots ar importēto augstu precīzi CNC mašīnu, kas ir ievērojami pieauga cauruli veido precizitāti un ražošanas ātrumu.


● PLC kontroles sistēma

Piecu slāņu alumīnija plastmasas cauruļvadu pieņem oriģinālais Siemens jauns paaudzes PLC kontroles sistēma ar pilnu krāsu ekrāns, kas nodrošina ātrgaitas sinhrono kontroli un uzticamu darbības no ražošanas līnijas.

Alumminum plastmasas cauruļu machine.pdf
Izmeklēšana