Pārklājās izlaidīgs Al izlaidīgs Pipe mašīna
Pārklājās izlaidīgs Al izlaidīgs Pipe mašīna
Produkta detaļas

Kaide Mašīnas ir viens no pazīstamākajiem pārklājās izlaidīgs al izlaidīgs cauruļu mašīnu ražotājiem Ķīnā, un jums ir noteikti ir vērts, kam ir viena. Laipni lūdzam vairumtirdzniecības izlaidīgs al izlaidīgs cauruļvadiem, PPR al izlaidīgs caurules mašīna, alumium izlaidīgs cauruļu mašīna, alumīnija izlaidīgs cauruļu ražošanas līnijas, pe al PE caurules mašīnas par konkurētspējīgu cenu no mūsu rūpnīcā.

Šis Izlaidīgs AL Izlaidīgs Pipe Line, tiek izmantoti, lai ražotu 5 slāņi kompozīta alumīnija un plastmasas cauruļu, Izlaidīgs materiāliem + adhesive materials + alumīnija materiāla + adhesive materials + Izlaidīgs materiāli. Šī izlaidīgs AL izlaidīgs caurules veida galvenokārt piemērota Grīdas apkures sistēmas, karstā ūdens nogādāšanu utt.


Line modelis

ekstrūzijas modelis

L / D

Ražošanas apjoms

ražošana
ātrums

Nominālā jauda

SJ-45

SJ-45/45/30

30/25/25: 1

Ф16-32mm

12m / min

93kW

SJ-65

SJ- 65/65/30

33/33/25: 1

Ф16-63mm

12m / min

154kW


● Augsta Efektīva Presēt

◎ Šis augstas efektīva presēt no šīs Al-plastmasas kompozīta cauruļvadu ir speciāli neatkarīgi designed by KAIDE uzņēmums.

◎ sastāv no:

Inner izlaidīgs Layer ekstrūzijas, Inner Līmes Layer Extruer, Ārējais izlaidīgs Layer ekstrūzijas, Ārējais Līmes Layer ekstrūzijas.


● Ultraskaņas pārklāšanās welder

◎ Alumīnija caurules veido ultraskaņas pārklājās metināšanas. Tas izmanto augstas kvalitātes un labi zināmo zīmolu metinātājs, ar vēl metināšanas šuves un labas kvalitātes.

      

● Alumīnija caurules veidojot veidnes

◎ Tehnoloģija tika tālāk izstrādāta, pamatojoties uz sākotnējo ražošanas mašīnas tehnoloģijas.

◎ Alumīnija caurules veidojot veidnes un co-ekstrūzijas die galvu veidnes ir optimizēta un ražots ar importēto augstu precīzi CNC mašīnu, kas ir ievērojami pieauga cauruli veido precizitāti un ražošanas ātrumu.


● PLC kontroles sistēma

Piecu slāņu alumīnija plastmasas cauruļvadu pieņem oriģinālais Siemens jauns paaudzes PLC kontroles sistēma ar pilnu krāsu ekrāns, kas nodrošina ātrgaitas sinhrono kontroli un uzticamu darbības no ražošanas līnijas.

Alumminum plastmasas cauruļu machine.pdf


Izmeklēšana