Muca, metināšanas alumīnijs plastmasas cauruļu mašīna
Muca, metināšanas alumīnijs plastmasas cauruļu mašīna
Produkta detaļas

Kaide mašīnas ir viens no labi zināms muca metināšanas alumīnijs plastmasas cauruļu mašīnu ražotājiem Ķīnā, un jums ir noteikti vērts ņemot vienu. Laipni lūgti vairumtirdzniecības muca metināšanas pex al pex cauruļu mašīna, ppr al ppr cauruļu pieņemšanas mašīna, alumīnija plastmasas cauruļu mašīna, alumīnija plastmasas caurule mašīna, GVD plastmasas cauruļu izgatavošanas iekārtas konkurētspējīgu cenu no mūsu fabrikas.

Butt argona loka metināšanas iekārtas ieskaitot zem rindām: PEX-AL-PEX cauruļu līnijas, IZLAIDĪGS AL IZLAIDĪGS Pipe Line PPR-AL-PPR cauruļu līnijas, PE AL PE caurules līniju.


Line modelis

Presēt modelis

G/D

Ražošanas darbības joma

Ražošanas ātrumu

Nominālā jauda

SJ-65

SJ-65/45/30

30/25/25:1

Ф16 - 32mm

20m/min

93KW

SJ-65

SJ-65/45/45

30/25/25:1

Ф16 - 63mm

20m/min

195KW


● Kontroles sistēma

◎The muca metināšanas cauruļu ražošanas līniju pieņem starptautiskās Siemens programmējamas vadības sistēmas funkciju viedo atmiņa; ne tikai visa līnija darbojas sinhroni, bet papildu iekārta pielāgot arī atsevišķi.

Tas ir aprīkots ar cilvēka-mašīnas saskarnes un centrālo ICP sistēmu, kas ir starptautiskā līmenī advanced automatizācijas ◎.


● Slavenu zīmolu metinātājs

◎ Al caurule ir spiests ar argona loka saduras ar plakanu metināšanas šuvju andamp; metināšanas labas kvalitātes.

◎ slavenu zīmolu metinātājs ir aprīkota. Metināšanas pašreizējo automātiski kontrolē velkošas ātrumu, aprīkots ar dubulto šautenes momentāno automātisko izmaiņu.

● Alumīnija cauruļu pozicionēšanas sistēma

◎ muca metināšanas Al-plastmasas cauruļu līnija ir aprīkots ar Al cauruļu pozicionēšanas sistēmām, lai nodrošinātu stabilitāti, metināšanas procesu.

◎ speciāli Al cauruļu lomā-pie iekārta nodrošina Al precizitātes caurules un gatavā produkta kvalitāti.


● Augstas frekvences indukcijas sildīšanas sistēma

◎ alumīnija plastmasas cauruļu izgatavošanas iekārtas pieņem speciāli augstas frekvences indukcijas sildīšanas sistēma Al-plastmasas cauruļu ar enerģijas taupīšanu un augstu efektivitāti.

◎ Tā arī nodrošina līmi cauruļu kvalitāti. Ražošanas ātrumu ir uzlabojušās 3 - 5 reizes salīdzinājumā ar elektrības apkuri vai liesmas apsildes ierīces;


Izmeklēšana