Par mums

Kaide Plastics Machinery Co, Ltd ir vairāk nekā 20 gadu pieredze plastmasas cauruļu ekstrūzijas mašīnām, īpaši ātrgaitas cauruļu ražošanas līnijai un kompozītu cauruļu ražošanas līnijai.


"Augstas efektivitātes, zemas enerģijas patēriņa" mērķi, kas sākās no 2001. gada, KAIDE uzņēmuma R & D komanda ir koncentrējusies uz ātrgaitas plastmasas cauruļu ražošanas līnijas pētījumiem, pievienojušās rokas ar Prefessoru Wu no Pekinas Chemical University, veiksmīgi attīstīja pirmo ātrgaitas PPR cauruļu ražošanas līnija 2003. gadā, tas ir pagrieziena punkts KAIDE vēsturē, kā arī radījis milzīgu ietekmi uz plastmasas mašīnu laukiem Ķīnā.

Pēc šīs tendences, ar tehnoloģiju atbalstu no Pekinas Chemical University, ātrgaitas PEX-b cauruļu mašīna, ātrgaitas PE-RT cauruļvads, ātrgaitas stikla šķiedras PPR cauruļu mašīna, tika uzsākta ātrgaitas pilienveida apūdeņošanas cauruļu mašīna. Tikmēr KAIDE ir vieglākā rūpnīca, kas pētījusi Composite Oxygen Barrier EVOH caurules ekstrūzijas tehnoloģiju Ķīnā, tagad pieder visprecīzākajai kompleksu izejvielu ekstrudētajai tehnoloģijai. Šī procesa laikā KAIDE iegūst daudz nacionālo izgudrojumu patentu.

Un tika apbalvots kā progresīvs uzņēmums, valsts ārējie uzņēmumi, tehnoloģiju ieguldījumu balvas, augsto tehnoloģiju uzņēmumi, uzticami uzņēmumi utt.

KAIDE arī veltīja sevi Daudzslāņu kompozītu cauruļu ekstrūzijas mašīnai, piemēram, 3 slāņu stikla šķiedras PPR cauruļu mašīnai, 3 vai 5 slāņiem PE-XB / EVOH cauruļu mašīnai, 3 vai 5 slāņiem PE-RT cauruļu mašīnai, 5 slāņiem alumīnija plastmasas cauruļu mašīnai ( pex-al-pex cauruļvadu līnija, pe-al-pe cauruļvada līnija, pert-al-pert cauruļvadu līnija, ppr-al-ppr cauruļu mašīna), jau ir kļuvusi par līderu kompozītu cauruļu ražošanas mašīnu ražošanā Ķīnā.


Tagad KAIDE cauruļvadu sērija ietver:

Grīdas apsildes caurule Machi ne ( PEX-B cauruļu mašīna / PE-RT cauruļu mašīna / Pex-al-Pex cauruļvadu līnija) ;

● ūdens cauruļu mašīna ( stikla šķiedras PPR cauruļvads , PB cauruļvads , EVOH cauruļvads uc);

● Apūdeņošanas cauruļu mašīna ( plakanās drenāžas cauruļu mašīna , apaļās pilienu apūdeņošanas cauruļu mašīna );

  Microduct HDPE silikona cauruļu mašīna telekomunikāciju optiskajai šķiedrei;

Liela diametra HDPE cauruļu ražošanas līnija

LDPE ūdens attīrīšanas cauruļu ražošanas līnija

● Medicīnas cauruļu izgatavošanas mašīna

Mašīnas ir eksportētas uz daudzām valstīm, piemēram, Krieviju, ASV, Koreju, Alžīriju, Ēģipti, Irānu, Japānu, Kirgizstānu, Kipru, Maroku, Ukrainu, Meksiku, Igauniju, Saūda Arābiju, Uzbekistānu utt. no klientiem.

 

KAIDE profesionālā pētniecības un attīstības komanda nepārtraukti koncentrējas uz tehnoloģijas optimizāciju, lai saglabātu vadošo pozīciju. Pilnīga mašīnas ražošanas procesa kontrole ir augsta. No izejmateriālu iegādes līdz detaļu ražošanai, tad, lai pārbaudītu līnijas darbību, katram punktam ir stingrs kvalitātes pieprasījums, lai pārliecinātos, ka klientam tiks piegādāts augstas kvalitātes produkts; Mēs sadarbojamies ar pazīstamiem uzņēmumiem dažās elektriskās detaļās, piemēram: ABB, Siemens, Schneider, Autonics, SMC, Delta, ORMON, Eurotherm, PAKER uc